Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Замовлення підручників для 5 класу (результати конкурсного відбору)

Date: 3 травня 2018 о 21:42

"Результати вибору
електронних версій оригінал-макетів підручників для 5 класу закладів
загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір"
Назва підручника
- Предмет : Українська мова
«Українська мова» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням молдовською мовою (Гаврилюк С.)
«Українська мова» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням молдовською мовою (Свінтковська С. А., Гашибаязова О. В., Пасат О. О.)
«Українська мова» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням польською мовою (Тушніцка Н. М., Пилип М. Б.)
«Українська мова» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням російською мовою (Заболотний О. В., Заболотний В. В.)
«Українська мова» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням російською мовою (Ворон А. А., Солопенко В. А.)
«Українська мова» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням румунською мовою (Скаб М. В., Скаб М. С., Димашок Г. В.)
«Українська мова» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням румунською мовою (Криган С. Г., Івашина Є. І.)
«Українська мова» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням угорською мовою (Гнаткович Т. Д., ЛукачА. Ю., Борисова Є. Е., Ківеджій О. В., Шумицька Г. В.)
- Предмет : Вступ до історії
«Вступ до історії» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (Власов В. С.)
«Вступ до історії» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (Мороз П. В., Мороз І. В.)
«Вступ до історії» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (Щупак І.Я., Піскарьова І.О., Бурлака О.В.)
«Вступ до історії» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (Гісем О. В.)
«Вступ до історії» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (Пастушенко Р. Я.)
- Предмет : Інформатика
«Інформатика» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (Ривкінд Й. Я., Лисенко Т. І., Чернікова Л. А., Шакотько В. В.)
«Інформатика» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (Коршунова О. В., Завадський І. О.)
«Інформатика» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (Морзе Н. В., Вембер В. П., Барна О. В., Кузьмінська О. Г.)
«Інформатика» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (Корнієнко М. М., Крамаровська С. М., Зарецька І. Т.)
- Предмет : Кримськотатарська мова
«Кримськотатарська мова» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою (Меметов А.М, Алієва. Л.А., Меметов І.А.)
- Предмет : Новогрецька мова
«Новогрецька мова» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою (Добра О. М. , Чайка Л. В. , Лаго Н. М.)
"Результати вибору
електронних версій оригінал-макетів підручників для 5 класу закладів
загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір"
Назва підручника
- Предмет : Українська мова
- Предмет : Вступ до історії
- Предмет : Інформатика
- Предмет : Кримськотатарська мова
- Предмет : Новогрецька мова

Comments:
Only authorized users can leave comments.